"У мами спрацювало шосте чуття": як російський дрон зруйнував житло родини з Одеси

"У мами спрацювало шосте чуття": як російський дрон зруйнував житло родини з Одеси

Ексклюзивно

Під час нічної атаки 4 травня три з запущених Росією дронів вдарили по гуртожитках одного з навчальних закладів Одеси. В одному з них проживав 18-річний студент ОНУ ім. Мечникова Денис Козирський з родиною — мамою, вітчимом, собакою та котом. В результаті атаки їхнє житло виявилося повністю зруйнованим. Як родина Дениса пережила ту ніч, хлопець розповів Суспільному.

За словами Дениса, в будинку, в який влучив російський дрон, він прожив все своє життя. У момент атаки на Одесу дома були його мама Лія, вітчим Андрій та домашні улюбленці — собака і кіт. Сам Денис вже деякий час проживає у Кракові разом з тіткою.

"Житло на даний момент повністю зруйноване через те, що дрон "Шахед" влучив саме в останній поверх будівлі, в п'ятий, де я прожив все своє життя", — розповів Денис Козирський.

атака дронів на Одесу 4 травня
Все, що залишилось від житла Денис Козирського та його родини після влучення російського дрона. Фото: Денис Козирський

Родина Дениса встигла вийти з квартири перед влученням дрона. Хлопець розповідає, що зазвичай рідні не виходили за межі навчального закладу, але цього разу у його мами спрацювали шосте чуття і вона з чоловіком покинули будівлю.

"Зазвичай моя мама й Андрій, її чоловік, не виходили за межі навчального закладу, тому що за понад вже рік війни звикаєш до цього. Але цього разу мама почула збиття десь поблизу, після цього, перелякавшись, вона розбудила Андрія і вони вирішили вийти, і згодом туди влучив дрон. У моєї мами спрацювала саме ця "чуйка", шосте чуття", — розказав Денис.

За словами Дениса, собака з котом в момент атаки були в будинку. Вони живі: пса знайшли майже відразу, як погасили пожежу, він був під плитою у ванній кімнаті. Кота — через добу під диваном у залі.

атака дронів на Одесу 4 травня
Такий вигляд має одна із кімнат в квартирі Дениса Козирського, куди влучив російський дрон. Фото: Денис Козирський

Про те, що його дому більше немає, Денису сказала тітка. За словами хлопця, він спочатку не міг усвідомити, що сталося.

"Мене розбудила тітка десь о пів четвертій ночі. Я одразу не міг зрозуміти, що коїться, але потім до мене почало доходити і я почав усвідомлювати слова, які вона мені говорила: "Денисе, твого дому вже немає, з мамою все добре, з Андрієм теж, вони вийшли". У мене була істерика, якої в мене не було ніколи. Той факт, що я міг прокинутися і більше ніколи не почути голос своєї мами та свого вітчима, не міг вкластися в голові. Це дуже страшно, але дякую Богові, що всі мої рідні залишилися живими", — каже Денис.

атака дронів нв Одесу 4 травня
Дрон влучив в п'ятий поверх гуртожитку. Фото: Денис Козирський

Наразі сім’ю хлопця прихистили їхні друзі, але питання житла залишається актуальним. У результаті вибуху та пожежі, яка була за ним, люди втратили все, що було в домі. За словами Дениса, поверх, в який влучив російський дрон, не придатний для житла.

"На наступний день я запустив збір і кожен міг підтримати нас фінансово, бо ми втратили майже все, що було в домі. Я був неймовірно здивований реакції всіх моїх друзів, знайомих та колег та навіть людей, з якими я ніколи в житті не бачився. За три дні моїй сім'ї надіслали більш ніж 70 тис. грн", — розповів Денис.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок