У США стався витік даних понад 200 тисяч держслужбовців — Reuters

У США стався витік даних понад 200 тисяч держслужбовців — Reuters

У США стався витік даних понад 200 тисяч держслужбовців — Reuters
Фото: Mediasat

У Департаменті транспорту Сполучених Штатів (USDOT) стався витік персональних даних 237 000 нинішніх та колишніх федеральних державних службовців.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела.

"Порушення зачепило системи обробки пільг на проїзд TRANServe, які відшкодовують державним службовцям деякі витрати на поїздки. Неясно, чи використовувалася якась особиста інформація у злочинних цілях", — пише інформаційне агентство.

Як зазначають журналісти, 13 травня Департамент транспорту повідомив Конгрес в електронному листі, з яким ознайомилося агентство Reuters, що його початкове розслідування витоку даних "ізолювало витік у певних системах у відділі, який використовується для адміністративних функцій, таких як обробка пільг для співробітників".

Міністерство транспорту США повідомило агентство Reuters, що порушення не торкнулося жодних систем безпеки на транспорті. Хто може відповідати за злам, не повідомляється.

Департамент розслідує порушення та заморозив доступ до системи пільг на проїзд доти, доки вона не буде захищена та відновлена, йдеться в повідомленні.

Вибір редакції

На початок