Голова української делегації на Євробаченні-2023 розповіла, як Україна готується до фінального виступу

Голова української делегації на Євробаченні-2023 розповіла, як Україна готується до фінального виступу

Голова української делегації на Євробаченні-2023 розповіла, як Україна готується до фінального виступу
Євробачення. Фото: Getty Images

Українська команда на "Євробаченні" проводить останні репетиції перед виступом у фіналі конкурсу, який відбудеться 13 травня о 22:00 за київським часом.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомила Оксана Скибінська, голова української делегації на "Євробаченні-2023".

"Учора були дві генеральні репетиції. Відтреновували останні аспекти номера. Все, що необхідно було відполірувати, протестувати. Тому що фінал — це апогей всієї майже річної підготовки", — розповіла вона.

За її словами, 13 травня команда проведе ще одну генеральну репетицію.

"Вже під час цієї генеральної репетиції вдень в залі вже будуть люди. Розпродані всі квитки на всі шоу. А вже ввечері, о 22.00 за Києвом будемо по максимуму показувати, з чим сьогодні Україна приїхала на Євробачення", — зазначила Оксана Скибінська.

Вона додала, що на конкурсі у Ліверпулі помітна значна підтримка України.

"Щоразу, коли повна зала людей, коли оголошують Україну, дуже тепло вітають. Відчувається, що Україна господарка, переможниця минулого року, від імені якої проводиться Євробачення. Багато відчувається підтримки", — зауважила Скибінська.

Окрім того, Україна отримує позитивні відгуки й від команд, які приїхали на Євробачення, а також від режисерів, які займаються іншими номерами.

"Атмосфера взаємопідтримки характерна для Євробачення. Не відчувається конкуренції. Навпаки кожен відзначає щось позитивне, всі розуміють, яка велика робота була проведена кожною з делегацій для того, щоб приїхати сюди і показати свою пісню, свій меседж донести. Панує атмосфера дружби, заради чого це Євробачення і створено, щоб об’єднувати, створювати відчуття солідарності, зокрема, з Україною. Адже Україна перебуває в особливих умовах, в Україні війна, і, на жаль, вона не проводить на своїй землі Євробачення, але від свого імені", — підсумувала Оксана Скибінська.

Вибір редакції

На початок