У Черкасах поховали захисників, які на Донеччині поклали життя за Україну

У Черкасах поховали захисників, які на Донеччині поклали життя за Україну

У Черкасах поховали захисників, які на Донеччині поклали життя за Україну
Суспільне: Черкаси

У Черкасах 12 травня попрощалися з двома військовими, які загинули, захищаючи країну від російської агресії. 31-річним солдатом Олексієм Ляшком, навідником окремої аеромобільної бригади. Та 33-річним молодшим сержантом Олександром Лутаєвим, командиром мотопіхотного відділення окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Обидва захисники загинули на Донеччині, розповіла Суспільному речниця Територіального центру комплектування в області Аліна Кривошея.

На площі Слави зібралися рідні та друзі загиблих. Сестра Олександра Лутаєва пригадує день народження молодшого брата.

"Коли він з’явився, мені мама каже, бачиш, тепер тобі завжди треба поруч бути, наглядати, щоб все було добре. Запам’ятай, якщо нас не стане і у вас не складуться якісь обставини, спілкуйтеся і знайте, що у всьому світі ви є один у одного. І я завжди йому писала, що у тебе є я, а в мене є ти".

Прийшов на прощання однокласник Олександра — Сергій:

"Зі школи Саша був дуже чуйною людиною і ми дружили. У нас клас такий був, що всі чудили, а зараз всі проводять бойові завдання по обороні або охороні нашої країни".

Похорон в Черкасах
Суспільне: Черкаси

Найкращим другом називає Олексія Ляшка Руслан Жуган. Каже, разом працювали, а згодом стали кумами.

"Коли дружина мала народжувати, як раз період воєнного стану, й не було кому вийти замість мене на роботу. Свою допомогу запропонував Олексій — дзвонить і каже: в будь-який час дзвониш і я за тебе вийду. Тоді й вирішилося, це й буде хрещений батько дитини, яка родиться".

Похорон захисників у Черкасах
Суспільне: Черкаси

Як розповіла Суспільному речниця Територіального центру комплектування в області Аліна Кривошея, Олексій Ляшко загинув 5 травня внаслідок бою на Донеччині. Молодший сержант Олександр Лутаєв загинув 30 квітня внаслідок мінометного обстрілу на Донеччині — отримав поранення несумісні з життям.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Вибір редакції

На початок