На Вінниччині поліція порушила кримінальне провадження за фактом отруєння дітей та вчительки

На Вінниччині поліція порушила кримінальне провадження за фактом отруєння дітей та вчительки

Кримінальне провадження відкрили правоохоронці за фактом отруєння дітей та викладачки одного з навчальних закладів Могилів-Подільського району. Про це повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції у Вінницькій області.

10 травня із ознаками отруєння до лікувального закладу Могилів-Подільського району звернулася викладачка Сугаківського ліцею. З такими ж симптомами сюди 11 дітей привели й батьки. Наразі усі вони проходять лікування амбулаторно.

"Всі з одного закладу, з одного ліцею. Зараз проводиться епідеміологічне розслідування, відібрані проби, які були, і денні проби харчових продуктів, якими вони харчувалися, проводяться лабораторні дослідження", - розповідає начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства у Вінницькій області Володимир Хитрук.

Суспільне телефоном зв’язалося з директоркою Сугаківськго ліцею Світланою Пустовіт. За її словами, всього у них 90 учнів. Всі харчуються в одній їдальні.

Правоохоронці за фактом отруєння відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 КК України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням). До розслідування залучили профільні служби, призначили ряд експертиз. Наразі проводяться слідчі дії, з'ясовуються усі обставини цієї події. За словами Хитрука, за п'ять днів стане відомою причина отруєння.

Вибір редакції

На початок