Зеленський схвалив план реформування правоохоронних органів до 2027 року

Зеленський схвалив план реформування правоохоронних органів до 2027 року

Важливо
Президент Володимир Зеленський
Президент Володимир Зеленський. Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський 11 травня схвалив комплексний стратегічний план реформування системи правопорядку України — усіх правоохоронних органів та прокуратури.

Про це президент повідомив у своєму вечірньому зверненні. Йдеться про детальний документ, розрахований до 2027-го року, пояснив глава держави.

“Якщо говорити просто, ми маємо забезпечити таку систему гарантування справедливості та правопорядку для нашої країни, яка відповідатиме й нашій меті швидкого вступу України у ЄС, — додаємо нашої готовності реалізувати цю мету, і, що не менш важливо, — гарантуємо ті основи нового суспільного договору, які очевидно окреслюються зараз при захисті нашої держави”, — сказав Зеленський.

За його словами, кожен елемент державної системи — органи правопорядку передусім — мають працювати так, щоб люди реально відчували безпеку й захищеність. А також щоб люди реально відчували справедливість.

“Довіра в державі, довіра до держави формуються з довіри до тих, хто діє від імені держави. Правоохоронці, система прокуратури — ключові в цьому. Звичайно, разом з усіма іншими, хто працює в державному апараті”, — додав президент.

За його словами, в Україні потрібно забезпечити максимум безпеки, свободи, поваги до закону та до людини.

“І це відповідь на питання, яку Україну після війни ми будуємо. Державу, яка поважає своїх людей та яку поважають у світі”, — сказав Зеленський.

Вибір редакції

На початок