Через війну в Україні постраждали щонайменше 1447 дітей — ОГПУ

Через війну в Україні постраждали щонайменше 1447 дітей — ОГПУ

Свічка біля іграшки під час акції "Німий крик душі"
. Ілюстративне фото: УНІАН

Станом на ранок 9 травня 2023 року понад 1447 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Росії.

Про це повідомили в Офісі генпрокурора України.

За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 480 дітей загинули та понад 967 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

"8 травня внаслідок обстрілу з боку росіян с. Станіслав Херсонської області травмовано 9-річного хлопчика", — йдеться в повідомленні ОГПУ.

Також стало відомо ще про двох травмованих дітей 15 та 16 років внаслідок ракетних ударів по м. Павлограду Дніпропетровської області 30 квітня.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області — 455, Харківській — 275, Київській — 128, Херсонській — 96, Запорізькій — 89, Миколаївській — 89, Чернігівській — 70, Дніпропетровській — 67, Луганській — 66.

А ОГПУ зазначили, що ці дані не остаточні. Триває робота з їх встановлення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

"Діти війни" — платформа, на яку можна повідомити та знайти всю інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни РФ проти України.

Станом на ранок 3 березня 2023 року щонайменше 1391 дитина постраждала в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ.

У квітні 2022 року в Україні запустили чат-бот для пошуку зниклих під час війни дітей.

У червні минулого року Державна міграційна служба спростила порядок видачі, продовження та заміни паспортів для дітей.

На початок