Зеленський зустрівся із представниками Юти. Про що говорили

Зеленський зустрівся із представниками Юти. Про що говорили

Зеленський зустрівся із представниками Юти. Про що говорили
Президент Володимир Зеленський. Кадр з відео

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із представниками американського штату Юта. Сторони обговорили взаємодію в галузі гуманітарної підтримки, відновлення України та політичну співпрацю.

Про це він повідомив 6 травня під час традиційного вечірнього відеозвернення.

"Сьогодні зустрівся з представниками штату Юта — одного з найсильніших штатів Америки. Ми обговорили нашу взаємодію, і це гарний приклад того, як конкретний штат може допомагати захищати свободу й людей", — зазначив гарант.

За словами Зеленського він обговорив із представниками Юти гуманітарну підтримку, допомогу відновленню Україні та політичну взаємодію.

"Ми маємо достатньо можливостей, щоб працювати разом заради спільних інтересів українців та американців", — додав президент.

Він також повідомив, що привітав українських бійців із Днем піхоти та передав їм та піхотним підрозділам державні нагороди та почесні відзнаки за мужність і відвагу.

"Сьогодні ж передав орден "Золота Зірка" рідним нашого Героя — капітана Валерія Глєбова. Він загинув у бою. Він був командиром мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр". Цей шеврон, шеврон Героя України, мені передала його донька Вікторія. Я буду берегти його. Це велика честь для мене", — підсумував Володимир Зеленський.

Читайте також

Підтвердження збиття "Кинджалу", повернення оборонців "Азовсталі" з полону, обстріл Херсонщини. 437 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок