Світлина запорізького фотохудожника перемогла у міжнародному конкурсі від Вікіпедії

Світлина запорізького фотохудожника перемогла у міжнародному конкурсі від Вікіпедії

Світлина запорізького фотохудожника перемогла у міжнародному конкурсі від Вікіпедії

Запоріжець Анатолій Волков візьме участь у церемонії нагородження кращих фотографів за версією вільної енциклопедії «Вікіпедія». Подія відбудеться 14 грудня у Києві. Завтра стане відомо, чи увійшов митець-аматор до десятки кращих фотомитців України.

Анатолій Волков – науковий співробітник відділу пам’яток історії, археології та природи Національного заповідника «Хортиця». Автор двох персональних виставок та кількох обласних та міських фотопроєктів, зокрема «Хортиця 365». Чоловік фотографує щодня, тренується під час перерв на роботі, проте найбільше любить знімати Хортицю вночі.

Перемога у номінації «Вікі любить пам’ятки» для Анатолія Волкова стала третьою у конкурсах від «Вікіпедії». Першість йому принесла світлина Свято-Троїцької церкви у селі Обіточне (Приморський район Запорізької області).

Світлина запорізького фотохудожника перемогла у міжнародному конкурсі від «Вікіпедії»
Фото Свято-Троїцької церкви, яке перемогло у конкурсі. UGC

«По роботі та у вільний час я стараюсь багато подорожувати. Буваю у різних цікавих місцях. І фотографую пам’ятки історії. І такий шанс видався подати на конкурс «Вікі». Я вже близько п’яти років подаюся на різні конкурси», - каже Анатолій Волков.

«Вікі любить пам'ятки» – це щорічний міжнародний конкурс. Він має багато номінацій. Мета – привернути увагу до природи, архітектури тощо. Менеджер проектів громадської організації «Вікімедіа Україна» Антон Процюк каже, що конкурс проводився цього року в 48 країнах. Цього року з України було завантажено найбільше світлин: на конкурс подали 31 тисячу фотографій в українській частині. Це 15 відсотків від тих 210 тисяч, які брали участь у міжнародному конкурсі. Випадок Анатолія Волкова, за словами Антона Процюка, – унікальний.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад