Уряд США оштрафував Amazon за доставку товарів у Крим

Уряд США оштрафував Amazon за доставку товарів у Крим

Уряд США оштрафував Amazon за доставку товарів у Крим
. Sun Times

Міністерство фінансів США оштрафувало компанію Amazon за порушення санкцій, пов'язаних з окупованих РФ Кримом, Іраном та Сирією.

Про це повідомляється на сайті американського Мінфіну.

Зокрема, компанія отримала штраф у розмірі 134 523 долари за порушення санкцій, запроваджених Управлінням по контролю над іноземними активами (OFAC) через продаж товарів та послуг клієнтам, які перебували у Криму, Сирії та Ірані.

"З 15 липня по 18 жовтня 2018 року особи, які знаходилися у Криму, Ірані та Сирії, розміщували замовлення чи в інший спосіб займалися бізнесом на сайтах Amazon", – йдеться в оприлюдненому повідомленні.

Окрім того, Amazon працював із клієнтами з Куби, Північної Кореї, Судану та Сирії, та з особами, які порушували міжнародні закони та правила окремих держав.

В установі повідомляють, що причиною порушень стала нездатність автоматичних скринінгових систем розпізнати кримські адреси у випадках, коли клієнти застосовували альтернативні варіанти правопису або припускалися помилок під час написання назв населених пунктів, розташованих у Криму.

Як зазначають у Мінфіні, компанія визнала свою провину та погодилася сплатити призначений штраф.

Що відомо

  • На початку січня загальна вартість активів попереднього власника Amazon Джефа Безоса скоротилася на 760 мільйонів доларів, після чого він перестав бути найбагатшою людиною у світі.
  • Керівництво меморіального комплексу Освенцима вимагало від глави компанії Amazon Джеффа Безоса в соцмережі Twitter негайно видалити з продажу антисемітські книги.
  • Компанія Amazon заборонила поліції використовувати створене нею програмне забезпечення Rekognition терміном на один рік.

На початок