У Туреччині на саміті ПАЧЕС сталася бійка між представниками України та Росії

У Туреччині на саміті ПАЧЕС сталася бійка між представниками України та Росії

Бійка між представниками України і РФ на ПАЧЕС у Туреччині 4 травня 2023 р.
Бійка між представниками України і РФ на ПАЧЕС у Туреччині 4 травня 2023 року. Фото: скріншот відео з Фейсбуку О. Маріковського

У Туреччині на саміті Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС) в Анкарі у четвер, 4 травня, відбулися сутички між представниками України та Росії через український прапор.

Відео сутичок від членів української делегації потрапило у Фейсбук. Також про інцидент повідомило турецьке агентство ANADOLU.

"На засіданні Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС) в столиці Туреччини Анкарі сталася бійка між українськими та російськими делегатами", — йдеться у повідомленні.

Як розповів нардеп від "Слуги Народу" Олексій Мовчан, під час зустрічі спікерів національних парламентів у момент, коли було надано слово для виступу голові делегації РФ Ользі Тимофеєвій, делегація Верховної ради України розвернула стяги України на знак засудження російської агресії і терористичного режиму.

"Депутати РФ почали вихоплювати наші прапори. Почалася сутичка", — написав депутат.

У кулуарах також сталася сутичка між нардепом від "Слуги Народу" Олександром Маріковським і представником Росії, який зірвав український прапор.

61-а генеральна асамблея ПАЧЕС проходить в Анкарі 4-5 травня.

Вибір редакції

На початок