Перед судом постане черкащанин, який ухилився від призову на військову службу

Перед судом постане черкащанин, який ухилився від призову на військову службу

До суду скерували акт стосовно 38-річного черкащанина, який ухилився від призову на військову службу під час мобілізації. Про це повідомила Суспільному речниця Черкаської обласної прокуратури Богдана Кулик.

За інформацією Богдани Кулик, 38-річний уманчанин, будучи військовозобов’язаним, відмовився від служби у ЗСУ:

"Чоловік, будучи військовозобов’язаним та за станом здоров’я придатним до військової служби, отримавши повістку про відправку до військової частини, прибув до районного центру комплектування та соціальної підтримки, проте з метою ухилення від військової служби самовільно залишив вказаний центр".

У подальшому правоохоронці знайшли чоловіка, зазначила речниця.

До суду скерували обвинувальний за фактом ухилення від призову на військову службу під час мобілізації згідно зі статтею 336Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період Кримінального кодексу України.

Наразі йому загрожує покарання у вигляді позбавлення воліЦе такий вид покарання, при якому людина повністю ізолюється від суспільства в установах закритого типу на строк до п’яти років.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок