Вночі ППО знищило усі російські ракети та БПЛА над Києвом — КМВА

Вночі ППО знищило усі російські ракети та БПЛА над Києвом — КМВА

Доповнено
Дрони-камікадзе Шахеди
Фото: Суспільне

Вночі окупанти здійснили напад на Київ із застосованням баражуючих бєприприпасів типу "Shahed" та ракет, ймовірно балістичного типу. Про це повідомив очільник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко. Остаточно тип застосованих ракет буде визначено лише після експертизи залишків, додав він. Уламки БпЛа виявлено у кількох районих.

За попередньою інформацією, в повітряному просторі Києва силами ППО усі російські ракети та БПЛА були знищені. Дані уточнюються. За оперативними зведеннями, обійшлося без жертв серед цивільного населення та руйнувань житлових об’єктів чи інфраструктури.

"В результаті нічної повітряноі атаки на столицю, в Шевченківському районі в житловій забудові виявлено уламки БпЛА. Інформація про пожежу не підтвердилась. Без постраждалих серед населення і без суттєвих пошкоджень прилеглої території", — зазначив Попко.

У Києві внаслідок збиття російських повітряних об’єктів в Шевченківському, Печерському та Подільському районі столиці на різних вулицях впало біля десяти уламків. Внаслідок падіння уламків частково пошкоджені припарковані автомобілі (кількість уточнюється) та дорожнє покриття.

"Інформації по потерпілим громадянам не має. Решта уточнюється", — повідомив начальник КМВА Сергій Попко.

У Києві зараз досліджують уламки повітряних об'єктів, якими РФ цієї ночі атакувала столицю. Про це Суспільному розповів керівник пресслужби КМВА Владислав Бичок.

"Зараз уточнюється інформація. Було зафіксовано, що були прильоти не тільки "Шахедів". Коли буде повністю уточнена інформація, то ми подамо всім ЗМІ інформацію вже готову. Це була інформація попередня, що були не тільки "Шахеди". Але ми за свої слова відповідаємо. Коли ми уточнена інформацію подамо, будете оперувати нашими данними", — сказав Бичок.

Він додав, що кількість і тип ракети можна уточнити тільки тоді, коли уламки повністю ідентифіковані.

"Ми не можемо одразу ж розпізнати, що ми збили. Вже виїхали досліджувати уламки", — розповів речник КМВА.

Раніше у КМВА повідомили, що вночі було збито всі ударні дрони та ракети, якими військо РФ атакувало столицю. Повітряні Сили у своєму ранковому зведенні повідомили лише про російську атаку безпілотниками. Про ракети у зведенні мова не йшла.

Читайте також

Росія вночі атакувала Україну дронами, США виділили новий пакет допомоги. 435 день війни

Повітряні Сили: знищено 18 "Шахедів" із 24 і розвідувальний БпЛА

Вибір редакції

На початок