Сумські депутати не змогли провести засідання міської ради

Сумські депутати не змогли провести засідання міської ради

Сумські депутати не змогли провести засідання міської ради
Фото: Суспільне Суми

3 травня депутати не змогли провести засідання Сумської міської ради. Вони мали розглянути понад 120 питань порядку денного. У підсумку підтримали 5.

На засідання зареєструвались 23 обранці, втім під час голосувань їх кількість зменшувалась.

У підсумку півторагодинного засідання депутати підтримали 5 питань щодо КП "Паркінг" щодо дозволів на поділ земельних ділянок та запити самих депутатів.

Серед не підтриманих - питання перейменування вулиці Кустовська на честь комбрига Євгена Користильова. "За" проголосували 13 із 21 присутніх у залі депутатів.

сесія міської ради Суми
Кількість голосів за питання перейменування вулиці Кустовська на честь комбрига Євгена Користильова. Фото: Суспільне Суми

У підсумку міський голова закрив сесію, бо для продовження роботи необхідно, аби у залі перебували мінімум 23 із 43 народних обранців.

Читайте також

  • 26 квітня у Сумах відбулося засідання сесії Сумської міськради. На ньому депутати голосували за проєкти рішень щодо позбавлення УПЦ права користуватися землями громади.
  • Також 26 квітня депутати підтримали подання щодо присвоєння звання "Почесний громадянин міста Суми" тринадцятьом військовим та добровольцям посмертно. Вони загинули під час оборони Сум та України від збройної агресії РФ.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок