В окупованому Луганську під виглядом комунальних робіт риють окопи — ОВА

В окупованому Луганську під виглядом комунальних робіт риють окопи — ОВА

В окупованому Луганську під виглядом комунальних робіт риють окопи — ОВА
. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

На тимчасово окупованій території Луганської області так звана влада готується до оборони: у Луганську під виглядом водопровідних робіт риють окопи, а в Ровеньках та Довжанську бюджетників примусово вивели стежити за БпЛА.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

"У Луганську під видом водопровідних робіт окупанти риють окопи та готуються оборонятися. Військові РФ перерили в ньому парк з могилами загиблих під час Другої світової війни", — зазначив керівник ОВА.

За даними Лисогора, працівників бюджетних установ з тимчасово окупованих Ровеньок, Довжанська та інших міст вивели на патрулювання вулиць у пошуку безпілотників.

"Створили патрулі з бюджетників, щоб засікати по звуку наближення БпЛА та повідомляти військовим РФ".

Що відомо

Окупаційна влада РФ прискорила видачу документів РФ літнім жителям окупованої Луганщини. За словами керівника ОВА Артема Лисогора, в одному з районів Луганської області, добровільно згодились отримати паспорт РФ 90 людей літнього віку. Всього в цьому районі проживає близько 2000 пенсіонерів. Попри це окупанти дали вказівку, паспортизувати усіх до 1 липня.

Також росіяни організували медичні огляди для дітей, після яких їх оголошують хворими і примусово вивозять у "табори" до РФ. У 70 відсотків дітей окупанти знаходять нібито хронічні захворювання. Від батьків вимагають їхати разом з ними.

Читайте також

Прикриваються "живим щитом" зі школярів. Російські військові заселилися в школу на Луганщині

На окупованій Луганщині проходять підготовку пів тисячі засуджених

РФ перекинула мобілізованих в’язнів на Луганщину для навчання

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок