Площі підтоплення на Волині зменшилися на три тисячі гектарів

Площі підтоплення на Волині зменшилися на три тисячі гектарів

Площі підтоплених сільськогосподарських угідь на Волині зменшилися за тиждень на три тисячі гектарів, – розповів Суспільному заступник начальника регіонального офісу водних ресурсів Ростислав Кравчук.

З його слів, у двох районах області Ковельському та Камінь-Каширському минулого тижня фіксували 17, 5 тисяч гектарів підтоплених сільськогосподарських угідь, нині їх кількість зменшилась та становить 14, 2 тисяч гектарів. Це на три тисячі гектарів менше, ніж минулого тижня.

"Погодні умови сприяють тому, що кількість підтоплених земель, якщо не буде дощів, то ця тенденція зберігатиметься і надалі", – каже Ростислав Кравчук.

Впродовж квітня в області випало 130% опадів більше від норми.

Що відомо

  • Станом на 25 квітня на Волині залишаються підтопленими 17 тисяч 791 гектар сільськогосподарських угідь та присадибних ділянок.
  • 22 квітня синоптики попередили волинян про можливе зростання рівнів води на річці Стир до 24 квітня. Зокрема нові затоплення очікуються в Луцькому й Камінь-Каширському районах.
  • Станом на 21 квітня в області у воді знаходилися 17,5 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь і домогосподарств. Найбільше підтопило Любешівську громаду, де у воді було 14 тисяч гектарів території.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок