Перейменування районів Одеси: жителям запропонують нове опитування

Перейменування районів Одеси: жителям запропонують нове опитування

Ексклюзивно
Перейменування районів Одеси: жителям запропонують нове опитування
Суворовський район Одеси. Фото: Суспільне Одеса

На найближчій сесії міськради рішення щодо змін назви Суворовського та Малиновського районів Одеси не ухвалюватимуть. Натомість жителям запропонують нове опитування. Про це Суспільному розповів депутат, член історико-топонімічної комісії Петро Обухов.

"Сьогодні відбулася комісія з освіти, яка розглядала це питання, щоб вирішити виносити його на сесію чи ні. Після півтори години спорів, комісія вирішила не виносити це на сесію, а вирішила запропонувати історико-топонімічній комісії запропонувати одеситам 5-7 нових варіантів, щоб одесити обирали з декількох варіантів. Були такі варіанти: для Суворовського району Лиманний, Пересипський, Миколаївський, я ще чув Козацький або Північний", — пояснив член історико-топонімічної комісії Петро Обухов.

29 квітня завершилось електронне опитування жителів про перейменування двох районів: Суворовського та Малиновського на Пересипський та Хаджибейський.

Зміну назви Суворовського району на Пересипський не підтримали, проти проголосували 2835 людей (50.5%). У той час за зміну Малиновського на Хаджибейський підтримали 2753 людей (59.1%).

В Одесі розпочалось нове електронне опитування щодо перейменування 15 вулиць. Голосування триватиме до 25 червня.

Також сьогодні завершилось голосування щодо перейменування деяких вулиць міста та вибору назв для алей в парку Перемоги.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок