Тренує дітей у прифронтовому Покровську. Роман Стефурак. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Тренує дітей у прифронтовому Покровську. Роман Стефурак. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Діти тренуються у прифронтовому Покровському
Діти тренуються у прифронтовому Покровському. Фото: Суспільне

Роман Стефурак — тренер по боях без правил, який не виїхав з прифронтового селища Покровське Дніпропетровської області через своїх учнів — дітей, що живуть в навколишніх селах.

Завдяки його тренуванням, діти мають можливість хоч ненадовго відволіктись від війни, яка їх оточує. І побути, власне, дітьми. Крім того, Роман займається волонтерством та допомагає бійцям ЗСУ, серед яких є його колишні учні.

Про життя у прифронтовому селищі та те, як війна впливає на учнів Романа — у п’ятій серії проєкту "Позиція Україна" — це 12 історій про людей у найгарячіших точках лінії фронту. Бахмут, Покровське, Нью-Йорк, Курахове, Дворічна, Соледар — раніше маловідомі точки на мапі, які тепер займають місце у серцях всіх українців.

Частина героїв спецпроєкту — залишила позаду своє цивільне життя, щоб боронити наші кордони. Інші — мешканці прифронтових міст та селищ, які, попри цілодобову загрозу, не полишають рідних домівок та допомагають військовим.

Епізоди проекту виготовлені @babylon13ua на замовлення Суспільного. П’ять епізодів дивіться на каналі @SuspilneNews. Увесь цикл буде розміщений на @PershyjTV.

Читайте також

Нічна повітряна атака РФ, лівобережжя Херсонщини, паспорти РФ на окупованих територіях. 432 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок