Росія має отримувати сигнали, що світ не пробачить її терор — Зеленський

Росія має отримувати сигнали, що світ не пробачить її терор — Зеленський

Росія має отримувати сигнали, що світ не пробачить її терор — Зеленський
Президент України Володимир Зеленський. Фото: ОПУ

Коаліція союзників України має постійно давати зрозуміти Кремлю, що ніколи не пробачить російських воєнних злочинів, а також чинити на Росію санкційний тиск.

Про це під час традиційного вечірнього відеозвернення заявив президент Володимир Зеленський.

"Дуже важливо — щоб Росія отримувала постійно сильніші сигнали, що світ не пробачить жодного із проявів російського терору. І щоб якнайбільше глобальних гравців були абсолютно принциповими у дотриманні режиму санкцій проти Росії за терор. Я дякую кожному і кожній у світі, хто допомагає посилювати ізоляцію терористів і зупиняти будь-яке постачання терористам зброї, її компонентів, хто працює для блокування ВПК Росії і для посилення оборонних можливостей всієї Європи", — зазначив він.

Також гарант подякував західним партнерам України за надану оборонну та фінансову підтримку.

"За підсумками цього тижня хочу особливо подякувати нашим партнерам із Данії — за «Цезарі»; зі Словенії — за бронетехніку; з Іспанії — за танки; з Німеччини — за додаткові оборонні наміри щодо бронетехніки і снарядів, за ППО. Дякую Америці за фінансування обсягом 1 млрд 250 млн доларів для підтримки нашого бюджету та стійкості. Дякую Нідерландам за рішення парламенту щодо тренування українських воїнів на передових західних системах. Дякую Італії за активність заради скорішої відбудови нашої держави. ", — сказав Зеленський.

Окрім того, він подякував Хорватії за нову допомогу у лікуванні українських військових після поранень у боях.

Президент також заявив, що сподівається на подальшу підтримку з боку союзників.

"Обов’язково у максимальній єдності, зберігаючи максимальну принциповість для захисту наших спільних цінностей та максимально швидко виконуючи оборонні домовленості – всі разом в Україні, в Європі, у світі, – зможемо не дати Росії затягнути війну і відновимо нормальний справедливий мир", — підкреслив глава держави.

Читайте також

ЗСУ отримають далекобійні ракети від Великої Британії, Україна залучила перші інвестиції. 431 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок