"У будь-якій частині світу": Буданов пообіцяв покарання для всіх воєнних злочинців РФ

"У будь-якій частині світу": Буданов пообіцяв покарання для всіх воєнних злочинців РФ

"У будь-якій частині світу": Буданов пообіцяв покарання для всіх воєнних злочинців РФ
Начальник Головного управління розвідки (ГУР) України Кирило Буданов під час брифінгу щодо повернення захисників України з російського полону у Києві, 22 вересня 2022 р. Фото Ковальчук Віктор/УНІАН

Україна вистежуватиме російських військових, причетних до воєнних злочинів, та каратиме їх незалежно від того, де вони перебуватимуть.

Про це в інтерв'ю американському телеканалу PBS заявив керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов, повідомляється на Telegram-каналі ГУР.

"Кожен, хто здійснив воєнні злочини чи злочини проти людяності в Україні, в тому числі дуже кричущі, наприклад, групове зґвалтування чи вбивство цивільних і дітей, буде знайдений та знищений у будь-якій частині світу", ― зазначив він.

Буданов додав, що Україна має для цього достатньо власних сил і засобів.

За словами розвідника, нині керівництво РФ прагне взяти під контроль численні російські воєнізовані угруповання. Буданов стверджує, що нова структура, яку намагається створити Росія, матиме на меті поставити так звані приватні військові компанії під управління російського Генерального штабу. 

"Росіяни прагнуть створити певну  головну організацію, яка буде керувати та командувати всіма цими парамілітарними формуваннями, тому що, очевидно, зараз серед них немає єдності", — зазначив голова ГУР.

Він додав, що нині Росія здатна щомісячно мобілізувати від 20 до 22 тисяч солдатів.

Читайте також

ЗСУ отримають далекобійні ракети від Великої Британії, Україна залучила перші інвестиції. 431 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок