Судитимуть чотирьох жителів Луганщини за фінансування окупантів на понад мільйон гривень

Судитимуть чотирьох жителів Луганщини за фінансування окупантів на понад мільйон гривень

Судитимуть чотирьох жителів Луганщини за фінансування окупантів на понад мільйон гривень
ФОТО: gettyimages (Фото ілюстративне)

Прокурори передали до суду обвинувачення щодо чотирьох жителів Луганщини, які фінансували окупаційну "адміністрацію" на понад мільйон гривень.

Їм інкримінують фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 4 ст. 110-2 КК України), повідомили в Луганській обласній прокуратурі.

"В ході розслідування встановлено групу осіб, причетних до незаконної діяльності, пов’язаної з фінансуванням "ЛНР", а також ведення бізнесу на тимчасово окупованій території Луганщини. Так званий "депутат народної ради "ЛНР" ІІІ скликання" є засновником ТОВ у місті Брянка Луганської області. Він створив та очолив організацію, пов’язана з виготовленням та ремонтом гірничої продукції", — йдеться у повідомленні.

За даними правоохоронців, продукцію продавали на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей суб’єктам господарювання, зареєстрованим на території РФ.

Як зазначили в прокуратурі, з 2015 року по теперішній час підприємство функціонує на тимчасово окупованій території Луганщини. З червня 2019 року по січень 2020 року підприємство перерахувало до так званого "бюджету "ЛНР" більше 1 мільйону гривень.

Читайте також

На Луганщині судитимуть чотирьох підозрюваних у колабораціонізмі

П’ятьох правоохоронців з Луганщини судитимуть за держзраду

Судитимуть двох прихильниць "руського миру" з Луганщини

Двох "прокурорів" з Кадіївки та Кремінної оголосили у розшук

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок