На фронті загинув журналіст Олександр Бондаренко

На фронті загинув журналіст Олександр Бондаренко

Журналіст Олександр Бондаренко
. Журналіст Олександр Бондаренко. Фото: з Фейсбуку RMA

На війні в Україні у бою загинув український військовослужбовець, журналіст, працівник Агентства стратегічних комунікацій RMA Олександр Бондаренко. Про це повідомляє Національна спілка журналістів України.

Загибель Олександра підтвердив у коментарі "Детектору медіа" начальник Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ полковник Богдан Сеник.

"Саша загинув у бою. Пішов добровольцем у перший день. Людина сталевої сили волі. Людина правильних мотивацій. Людина з найкращим у компанії плейлістом. Наш великий розум. Наш гумор. Наш чарівний голос. Царство Небесне", — написав колега Олександра Бондаренка Василь Самохвалов.

"Людина з особливого сплаву… Саша Бондаренко підняв для мене життєву планку захмарно високо — силою характеру, самурайським спокоєм, скромністю, цілісністю і добротою. Загинув, звільняючи Україну... Фото з останньої зустрічі — випадково, заправка на трасі, між ротаціями… Дякую, воїне! Світла пам‘ять, друже!" — написав заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Андрій Шевченко.

"Бонд. Дуже світла і щира людина. З посмішкою, яка робила будь-яку зустріч прекрасною. З безкомпромісністю, яка підкупляла. Його музика робила наші корпоративи незабутніми. А витончене почуття гумору – веселими. Сашка любили. Бонд з першого дня пішов добровольцем на фронт. Луганщина нам подарувала неймовірну людину. А війна забрала. Дякую тобі за все", — написав товариш Олександра Максим Саваневський.

Олександр Бондаренко, за словами друзів, загинув минулого тижня під Кремінною на Луганщині. Він пішов захищати Україну з перших днів повномасштабного російського вторгнення.

Останній пост у Фейсбуці Олександра датований 11 вересня 2022 року: "Десь у лісах під Харковом. Висуваємося далі".

За фахом Олександр – український філолог, навчався у Луганському педагогічному університеті, працював на кількох українських телеканалах. У журналістиці починав радіоведучим на FM-радіо в Луганську, працював на "ВВС Україна", потім на "ТРК Україна". Звідти пішов у сферу комунікацій.

Читайте також

Нічний ракетний удар по Дніпру та Умані, ПАРЄ визнала геноцидом депортацію українських дітей. 429 день війни. Онлайн

На початок