У британській розвідці пояснили, чому Росія скасувала "танковий біатлон"

У британській розвідці пояснили, чому Росія скасувала "танковий біатлон"

російський танк Т-90
. Спалений російський танк Т-90 на дорозі у звільненому від російської окупації селищі Старий Салтів Чугуївського р-ну Харківської області, 13 листопада 2022 року, фото: УНІАН

Росія могла відмовитися проводити у 2023 році традиційні "Армійські міжнародні ігри", так званий танковий біатлон, через побоювання, що змагання сприймуть як не доречні, і, ймовірно, через страх програшів внаслідок втрат досвідчених танкістів на війні проти України.

Про це повідомляє Міноборони Великої Британії.

У британській розвідці зазначили, що минулого тижня у російських ЗМІ з’явилась інформація про те, що у 2023 році Росія вирішила не проводити "Армійські міжнародні ігри".

"Ігри, заявлені як "Військова олімпіада", символізують спробу Росії поставити збройні сили в основі масової культури. Захід, схожий на фестиваль, також відомий як "танковий біатлон", — йдеться у повідомленні.

У розвідці зазначили, що скоріш за все, Росія скасувала ігри в основному через побоювання, що подію сприймуть як легковажну і недоречну у воєнний час. Аналітики нагадали, що торік колишній ватажок бойовиків "ДНР" Ігор Гіркін-"Стрєлков" критикував Міноборони РФ за продовження традиції ігор у воєнний час.

"Існує також реальна ймовірність того, що через втрати в Україні Міноборони РФ стурбоване тим, що брак танків, танкістів та іншого кваліфікованого персоналу поставить під загрозу традиційне звичне домінування російської команди у таблиці медалей", — йдеться у звіті.

Танковий біатлон – традиційне механізоване військово-спортивне змагання, яке проводили російські військові в рамках щорічних Міжнародних армійських ігор. Під час змагання екіпажі танків мають продемонструвати навички проходження перетятої місцевості у поєднанні зі здатністю вести точний і швидкий вогонь під час виконання маневрів.

Читайте також

Нічний ракетний удар по Дніпру та Умані, ПАРЄ визнала геноцидом депортацію українських дітей. 429 день війни. Онлайн

На початок