Судитимуть п’ятьох псевдоправоохоронців з Луганщини

Судитимуть п’ятьох псевдоправоохоронців з Луганщини

Судитимуть п’ятьох псевдоправоохоронців з Луганщини
. Фотоколаж/ кадри з відео/ надала Наталія Петренко

Прокурори Луганщини направили до суду обвинувальні акти щодо п’ятьох жителів Луганщини, які працюють правоохоронцями при окупаційній владі за частиною 7 статті 111-1 Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 15 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років та з можливою конфіскацією майна.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Луганської області.

За даними слідчих, в березні торік мешканець Сватівщини, який у 2014 році звільнився з правоохоронних органів України, пройшов співбесіду та склав присягу на вірність так званій ЛНР. Чоловік почав працювати в Білокуракинському районному відділі внутрішніх справ міністерства внутрішніх справ "ЛНР".

"Інший фігурант, уродженець м. Липецьк РФ, з червня 2022 року по теперішній час «служить» в так званій «прокуратурі Жовтневого району м. Луганськ». Наразі він обіймає посаду «заступника прокурора»", — йдеться в повідомленні.

У прокуратурі розповіли, що мешканець Рубіжного у липні минулого року добровільно обійняв посаду співробітника Сєвєродонецького міського відділу внутрішніх справ так званого міністерства внутрішніх справ "ЛНР".

Ще двоє — мешканка Щастинського району та житель Старобільщини — пенсіонер МВС, добровільно обійняли посади у так званих Новоайдарському та Біловодському районних відділах внутрішніх справ міністерства внутрішніх справ "ЛНР".

"На займаних «посадах» вони активно підтримують російську агресію проти України. Під час служби у псевдоправоохоронних органах дотримуються нелегітимних нормативно-правових актів", — зазначили у пресслужбі.

Читайте також про колаборантів з Луганщини

На Луганщині судитимуть чотирьох підозрюваних у колабораціонізмі

Судитимуть двох прихильниць "руського миру" з Луганщини

Двох "прокурорів" з Кадіївки та Кремінної оголосили у розшук

Полоненому бойовику "ЛНР" повідомили про підозру — СБУ

Двох мешканок з Луганська та Кремінної підозрюють у проведенні псевдореферендуму

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок