"Чорноморець" вирвав перемогу на виїзді проти "Кривбасу"

. Момент у матчі. Фото: ФК "Чорноморець"

"Чорноморець" здобув перемогу на виїзді проти команди з Кривого Рогу. Матч 22 туру УПЛ завершився з рахунком 2:3. Водночас "морякам" довелось відігруватися у другому таймі після двох голів поспіль, пропущених у власні ворота протягом кількох хвилин.

"Чорноморець" забив першим: на 40 хвилині відзначився нападник Данило Алефіренко.

У другому таймі протягом чотирьох хвилин господарі поля спочатку зрівняли рахунок, а потім вийшли вперед (Брагару 58 хв, Луньов 62). Однак вже на 66 хв півзахисник "моряків" Орест Кузик зробив рахунок 2:2.

На 76 хв Алефіренко оформив дубль та здобув першу в останніх чотирьох матчах перемогу для "Чорноморця".

"Моряки" набрали 23 очки та посідають 11 місце в турнірній таблиці.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області