"Єдині": Кривий Ріг приєднався до всеукраїнського руху з вивчення української мови

"Єдині": Кривий Ріг приєднався до всеукраїнського руху з вивчення української мови

"Єдині": Кривий Ріг приєднався до всеукраїнського руху з вивчення української мови
Криворізька міська рада

У Кривому Розі на базі міської бібліотеки для дорослих на початку квітня стартував курс "Єдині" для охочих вивчати українську мову. Про це мовиться на сайті Криворізької міської ради.

"На цьому курсі наших учасників чекає не лише опанування навчального матеріалу, але й цікаві зустрічі, вебінари, обговорюватимуться різні теми, наприклад, як пристосуватися до української в побуті. Ми розуміємо як важливо подолати мовний бар’єр та певні труднощі, тому кожен може скористатись порадами психолога", — розповіла представниця руху "Єдині" у Кривому Розі Марина Павленко.

За її словами, протягом 28 днів учасники щодня отримують завдання та навчальні матеріали.

Проєкт має декілька курсів. Базовий — для тих, хто прагне перейти на українську мову у щоденному спілкуванні, подолати мовний барʼєр, позбутися русизмів. Граматичний курс — це навчання для тих, хто прагне поглибити й удосконалити мову та збагатити словниковий запас.

По закінченні видається сертифікат із вивчення української мови базового або граматичного рівня.

Зареєструватись на курс можна у будь-який час та за цим посиланням. Також можна  записатися, зателефонувавши на номер 096 340 36 12. Або завітавши до бібліотеки на проспект Поштовий, 40.

Окрім того, ще з липня 2022 року у 23 міських бібліотеках діють онлайн-курси "Говоримо українською правильно" та заняття мовного клубу "Спілкуймося українською".

Що відомо

  • "Єдині" — проєкт психологічної та освітньої підтримки у переході на українську мову. За цей час 25 міст та територіальних громад долучилися до проєкту, а 75 тисяч українців вже пройшли навчання.

Читайте також

Заняття з викладачем, розмовний клуб та кіновечори. У Дніпрі організували курси з вивчення української мови для молоді

Говоримо українською: у громаді на Дніпропетровщині відкрили мовний клуб

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок