Армія Ірану отримала сотні нових безпілотників

Армія Ірану отримала сотні нових безпілотників

Іран, Дрони
Іранська армія отримала на озброєння понад 200 нових безпілотників. Фото: Армія Ірану в Instagram

Міністерство оборони Ірану передало армії понад 200 нових безпілотників оснащених ракетними засобами та системами електронної боротьби.

Про це повідомляє іранське державне агентство IRNA.

Завдяки різним модифікаціям дрони іранського виробництва призначені для розвідки та ударних місій і можуть нести ракети класу "повітря-повітря" та "повітря-поверхня".

Іранська армія зокрема отримала дрони Ababil 5 і Ababil 4, Arash, Jet Karar, Deham Shahrivar, Akhgar, Switchblade, Homa, а також безпілотники морського базування та дрони з різними місіями розвідки, знищення, бойової розвідки.

Міністр оборони Мохаммад-Реза Аштіані заявив, що Іран продовжуватиме вдосконалювати свої можливості у сфері безпілотників.

За його словами, оцінка сцен бойових дій привела Міноборони до висновку, що безпілотники відіграють ключову роль у боях. Тому, додав він, в останні роки були вжиті заходи з розробки та виробництва різних типів безпілотників для постачання іранській армії.

Раніше повідомлялося, що Сухопутні війська іранського Корпусу вартових ісламської революції розробили новий безпілотник-камікадзе "Me’raj-532", здатний досягати цілей на відстані до 450 кілометрів.

Читайте також

Росія в обмін на дрони дала Ірану кіберзброю — ЗМІ

Вибір редакції

На початок