Борець з Одещини Василь Михайлов став чемпіоном Європи

. Василь Михайлов. Джерело: mostvideo

Борець вільного стилю з Одещини Василь Михайлов здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи у хорватському Загребі. Василь став найсильнішим у ваговій категорії до 79 кг. Про це повідомили в пресслужбі Одеської ОВА.

В 1/8 фіналу Михайлов достроково переміг словака Ахсарбека Гулаєва (15:4), а у чвертьфіналі виявився сильнішим за серба Хетіка Каболова (8:1).

У півфіналі змагань Василь Михайлов здолав Сабухі Амірсланова із Азербайджану (5:2). У фінальному поєдинку Василь Михайлов переміг чинного на той момент чемпіона Європи грека Георгіоса Кугіомцідіса (3:1).

Перемога Михайлова на чемпіонаті Європи з боротьби – перша за останні 10 років для чоловічої команди з України з боротьби вільної на європейському форумі.