У криворізьких дитсадках запрацювали 69 чергових груп: які умови перебування

У криворізьких дитсадках запрацювали 69 чергових груп: які умови перебування

У криворізьких дитсадках запрацювали 69 чергових груп: які умови перебування
Фото: Криворізька міська рада

У 22 дитячих садках Кривого Рогу в експериментальному режимі розпочали роботу чергові групи для дітей від 4 до 6 років. Про це сказано на сайті Криворізької міськради.

За повідомленням, прийом дітей відбувається виключно у тих садочках, які мають відповідні укриття у самій будівлі або поблизу, й отримали дозвіл від ДСНС.

Наразі відкрилося 69 чергових груп. У першу чергу до них зараховувалися діти, чиї батьки загинули, перебувають у полоні чи пропали безвісти в ході бойових дій; якщо один з батьків перебуває у лавах Збройних сил України; діти військовослужбовців, які лікуються чи проходять реабілітацію.

Також групи відвідують діти військовослужбовців Національної гвардії України, підрозділів тероборони й поліції та ті, чиї батьки працюють на підприємствах, установах, організаціях міста.

"Після річної перерви ми відкриваємо три чергові групи на 35 діток. Ми ретельно підготувалися до прийому малюків. На випадок повітряної тривоги у нас облаштоване тимчасове укриття на 50 місць, куди ми зможемо безпечно їх перемістити", — розповіла завідувачка ясел-садка №20 Лариса Шеремет.

У міськраді зазначають, що до кінця травня буде вже 42 садки, які зможуть прийняти дітей. Влітку їхню кількість планують збільшити до 63-х.

Читайте також

"Ми сумували за школою". У Криворізькому районі Дніпропетровщини відновлюють очне навчання

Понад 9 тисяч дітей Кривого Рогу розпочали офлайн-навчання у закладах позашкільної освіти

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок