"Критично менші за російські": Резніков розповів про втрати України у війні

"Критично менші за російські": Резніков розповів про втрати України у війні

"Критично менші за російські": Резніков розповів про втрати України у війні
Міністр оборони України Олексій Резніков під час пресконференції, у Києві, 5 лютого 2023 р. Фото Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Втрати української сторони у війні істотно нижчі, ніж у російських військ, та загалом є меншими, ніж кількість жертв землетрусу у Туреччині.

Про це в інтерв’ю іспанському виданню La Razón розповів міністр оборони України Олексій Резніков.

"У нас, звісно, ​​є втрати, тому що ми на війні. Але вони критично менші за російські. Я не можу назвати вам цифру, але можу вас запевнити, що загальна кількість менша за кількість загиблих від землетрусу в Туреччині", — зазначив він.

Як пояснив міністр, РФ та Україна вдаються до різної тактики застосування військ.

"Наша головна мета — зберегти життя наших солдатів, а Росія використовує їх як гарматне м’ясо. Це тактика м'ясорубки. Їм байдуже. Тільки в Бахмуті щодня Росія втрачає 500 людей", — заявив Резніков.

Він також прокоментував витік секретних даних з Пентагону, заявивши, що це може бути російською спецоперацією.

"Цей витік цікавий тим, що це суміш правди та брехні. Це — спецоперація з дезінформації. Не знаю, хто це зробив, але це вигідно Росії. Основна мета операції — підірвати довіру між союзниками. Вони використовують, наприклад, фальшиві дані про втрати та натякають, що Вашингтон не довіряє нашим контрнаступальним можливостям. Це неправда, що в Україні є солдати чи офіцери НАТО. Очевидно, є військові аташе з країн Альянсу, але вони знаходяться всередині своїх посольств у Києві. Не на полі бою", — підкреслив керівник Міноборони

Читайте також

За добу знищено понад 500 військових РФ — Генштаб

Великдень на фронті й в тилу, повернення з полону українців. 417 день війни. Онлайн 417 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок