Зеленський півтори години спілкувався із Макроном. Про що говорили

Зеленський півтори години спілкувався із Макроном. Про що говорили

Зеленський півтори години спілкувався із Макроном. Про що говорили
Президент України Володимир Зеленський під час вечірнього звернення 12 квітня, фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський провів тривалу телефонну розмову із президентом Франції Емманюелем Макроном. Політики обговорили війну в Україні та нещодавній візит Макрона до Китаю.

Про це Зеленський повідомив на своєму Telegram-каналі.

"Провів майже півторагодинну розмову з президентом Франції Еммануелем Макроном. Висловив вдячність за засудження жахливої, нелюдської страти українського воїна російськими воєнними злочинцями. Обговорили підсумки нещодавнього візиту Президента Макрона до Китаю. Розповів про ситуацію на фронті та подальші наміри зі звільнення всіх наших територій. Відзначив намір Франції ще більше посилити важливу підтримку України на полі бою", — зазначив він.

Окрім того, політики обговорили підготовку до саміту Північноатлантичного альянсу, який має відбутися у Литві цього літа та гарантії захисту України.

"Також обговорили підготовку до Вільнюського саміту НАТО в липні цього року та його очікувані результати, зокрема щодо необхідності отримання Україною дієвих гарантій безпеки ще до моменту вступу нашої країни до Альянсу", — написав Зеленський.

Окремо президенти обговорили реалізацію української формули миру, додав він.

Читайте також

Звіт Human Rights про катування у Херсоні, росіяни обстріляли Слов'янськ і міста на Донеччині. 416 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок