Стало відомо, хто очолив прокуратуру Вінницької області

Стало відомо, хто очолив прокуратуру Вінницької області

Стало відомо, хто очолив прокуратуру Вінницької області
Фото: Прокуратура Вінницької області

Заступник генерального прокурора України Гюндуз Мамедов 1 липня, представив колективу прокуратури Вінницької області нового керівника – Олександра Бутовича.

Стало відомо, хто очолив прокуратуру Вінницької області
Прокуратура Вінниччини

Представляючи нового очільника прокуратури, Гюндуз Мамедов зазначив, що рівень злочинності в регіоні є меншим від загальнодержавного, проте є ряд негативних тенденцій. Зокрема, достатньо високою залишається злочинність серед неповнолітніх.

«Сподіваюсь, що область покращить результати, а люди будуть відчувати себе захищеними. Новий прокурор області зарекомендував себе як досвідчений прокурор, керівник та професіонал», - зазначив заступник Генпрокурора.

Що відомо:

  • Олександр Бутович народився 23 березня 1973 року. В органах прокуратури працює з 1998 року.
  • До призначення займав посаду начальника Департаменту нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації, Офісу Генерального прокурора.
  • У декількох ЗМІ неодноразово згадується прокурор в період, коли він працював в Борисполі. В цей час його та прокурора Олександра Гардецького звинувачують в «дерибані» та захопленні землі в Проциві, Кийливі, Вороньках та інших селах на Київщині загальною площею 170 гектарів. Сьогодні в цих населених пунктах Олександр Бутович земельних ділянок вже не має, однак володіє значною кількістю землі вже в інших місцях Київщини.
  • Олександр Бутович займається колекціонуванням зброї. У його власності 4 рушниці різних торгових марок: Бенеллі, Блазер BBF 97, Ремінгтон700 та Браунінг.
На початок