РФ готується до затяжного конфлікту в Україні — британська розвідка

РФ готується до затяжного конфлікту в Україні — британська розвідка

РФ готується до затяжного конфлікту в Україні — британська розвідка
. Солдати РФ, які були мобілізовані. Фото: AP

Російський режим посилюватиме переслідування громадян, які ухиляються від проходження військової служби, оскільки готується до затяжної війни в Україні.

Про це повідомляє Міноборони Великої Британії.

"11 квітня 2023 року Державна дума РФ ухвалила закон про створення єдиного реєстру осіб, які підлягають призову на військову службу. Ключовим наслідком цього заходу є те, що в майбутньому влада зможе вручати повістки в електронному вигляді, а не поштою, що усуває одну перешкоду, яка раніше дозволяла деяким ухилятися від призову", — йдеться у повідомленні.

Як зауважують у міністерстві, оскільки дані про призов окремих осіб у цифровому вигляді пов'язані з іншими державними онлайн-сервісами, цілком імовірно, що влада каратиме ухилянтів, автоматично обмежуючи права на працевлаштування та обмежуючи їхні поїздки за кордон.

"Повідомляється, що ці заходи набудуть чинності пізніше цього року; вони безпосередньо не вказують на якусь велику нову хвилю примусової мобілізації", — зауважили в міністерстві.

Водночас Міноборони королівства зауважують, що нині Росія приділяє першочергову увагу набору додаткових добровольчих військ, однак цей захід, швидше за все, є частиною довгострокового підходу до набору особового складу, оскільки Росія очікує на затяжний конфлікт в Україні.

Читайте також

Звіт Human Rights про катування у Херсоні, росіяни обстріляли Слов'янськ і міста на Донеччині. 416 день війни. Онлайн

На початок