Засуджений на довічне за подвійне вбивство у Харкові оскаржуватиме вирок

Засуджений на довічне за подвійне вбивство у Харкові оскаржуватиме вирок

Засуджений на довічне за подвійне вбивство у Харкові оскаржуватиме вирок

Костянтин Безрук, якого Київський райсуд сьогодні засудив до довічного ув'язнення за вбивство двох людей і поранення їхньої дитини, проситиме провести додаткову експертизу його психічного стану.

Про це він сказав журналістам після засідання суду.

На питання, чи буде він подавати апеляцію, Безрук відповів: "Так".

"Вони мене заразили шизофренією, грубо кажучи. Шизофренія — це голосові галюцинації та примари", — сказав він.

"Щоб зробили додаткову експертизу. Будемо просити, щоб з'ясувала вона, чи я чую, чи не чую. Тому що я чую досі! Ось чого я буду просити. А так — на все воля божа", — сказав Безрук.

Під час досудового розслідування слідчі отримали результати двох судово-психіатричних експертиз. Перша у Дніпрі визнала, що у чоловіка може бути психічний розлад. Повторна — у Києві — дала протилежний висновок, за яким поведінка обвинуваченого може свідчити про симуляцію хвороби.

Обвинувачений стверджував, що розстріляв двох людей і поранив їх дитину, тому що чув "голоси", розповідав про "чаклунство", сатанизм. Свій вчинок він називає "війною з темними силами". За версією слідства, злочин був вчинений з корисливих мотивів. За даними поліції, вбитий заборгував Безруку гроші.

Близько 20 років Безрук та загиблий були знайомі, розповів брат вбитого Сергій Соловйов. Останнім часом спілкувалися частіше. "Брат йому почав допомагати. Чому? Тому що той (Безрук) пив дуже сильно. Я не знаю, що відбулося з ним. Я так розумію, що це все горілка", — сказав Соловйов.

"Як це зловживав? У мене ж нічого не знайшли! Я не спав 12 днів з моменту того обряду, який зі мною здійснили", — коментує Безрук.

Мати загиблого Ольга Соловйова каже: після злочину, який стався на її очах, погіршилося самопочуття. Згадує, коли Безрук почав стріляти, невістка ціною життя прикрила доньку.

"І мати її прикрила. Ми з нею в один день народилися: вона втратила батьків, а я дітей. Досі у шоці. У квартирі бути не можу. Я здоров'я втратила, у мене через нерви ноги погано ходять, очі, я втрачаю зір", — говорить мати загиблого Ольга Соловйова.

Автори: Альона Рязанцева, Тетяна Федоркова

На початок