Основний штат набрали, формують резерв. Скількох добровольців не взяли до штурмової бригади "Лють"

Основний штат набрали, формують резерв. Скількох добровольців не взяли до штурмової бригади "Лють"

Основний штат набрали, формують резерв. Скількох добровольців не взяли до штурмової бригади "Лють"
. Фото: Тернопільська ОВА

Майже 200 жителів Луганської області вступили до штурмової бригади Національної поліції України "Лють".

Про це повідомила Луганська ОВА.

"Основний штат бригади укомплектований, ми формуємо резерв. Є значний відсоток людей, які не проходять відбір до бригад за станом здоров'я, через недостатній рівень фізичної підготовки. Наприклад, крім бійців батальйону "Луганськ-1", з 68 добровольців пройшли усі випробування та були зараховані до "Люті" тільки 12", — повідомив виконуючий обов’язки начальника Луганської обласної військової адміністрації Олексій Смирнов.

За словами Смирнова, є заявки, які перебувають на стадії опрацювання.

Як розповіли в ОВА, подати анкету добровольцям можна: через офіційний сайт, у центрах надання адміністративних послуг у Дніпрі:

  • Лівобережному, розташованому в ТЦ "Наша правда" (пр. Слобожанський, 31д)
  • та Правобережному - у ТРЦ "Нео-Плаза" (вул. Марії Кюрі, 5).

Наразі ГУНП у Луганській області відкриті два конкурси: на посаду інспектора підрозділу та на посаду Поліцейський підрозділу патрульної служби поліції особливого призначення.

За консультацією також можна звернутися за телефоном: +380 066 915 27 74.

Що відомо

  • На початку лютого Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування добровольчих батальйонів"Гвардії наступу". Ці підрозділи націлені, зокрема, на звільнення окупованих Росією територій.
  • Раніше на території України визначили вісім штурмових бригад: "Рубіж", "Червона калина", "Азов", "Спартан", "Сталевий кордон", "Кара-даг", "Лють", "Буревій". 20 березня стало відомо, що добровольче формування Харківської громади "Хартія" увійде до складу "Гвардії наступу". Його командувачем стане підполковник Ігор Оболєнський. Підрозділ звільняв Харківщину під час вересневого контрнаступу, нині його бійці беруть участь у звільненні селищ на Луганщині.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок