"Йдеться про здоров'я малечі з перших днів народження": у Вінниці відкрили "Простір матері та дитини"

"Йдеться про здоров'я малечі з перших днів народження": у Вінниці відкрили "Простір матері та дитини"

"Йдеться про здоров'я малечі з перших днів народження": у Вінниці відкрили "Простір матері та дитини"
Фото: Сергій Борзов

У Вінницькій обласній дитячій лікарні відкрили "Простір матері та дитини". Там надаватимуть безкоштовні консультації по догляду за дитиною.

Про це повідомив очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Простір розташований у на 3-му поверсі консультативної поліклініки. Кімнати відремонтували та обладнали необхідним меблями для комфортного перебування матусь з дітьми.

У просторі можна отримати консультацію лікарів по догляду за дитиною, зокрема, з питань грудного вигодовування, прикорму. А також за необхідності їм видаватимуть підгузки та набори для немовлят. Сюди можуть звернутися жінки із числа ВПО, а також ті, хто потребує допомоги.

Наразі для надання таких консультацій в Просторі працюють два спеціаліста.

"Це дуже добре, що ви приділяєте таку велику увагу цим питанням, адже йдеться про здоров'я малечі з перших днів народження", — зазначив Сергій Борзов.

У Вінниці відкрили "Простір матері та дитини"
Фото: Сергій Борзов

Для тих, кому потрібно погодувати дитину наодинці, передбачена відповідна кімната. Також у Просторі є кухня, передбачені комплекти для харчування.

"У Просторі надаватиметься і психологічна допомога дітям та їхнім батькам. Ми й надалі будемо співпрацювати з нашими партнерами", — розповів в.о. директора лікарні Олександр Харченко.

На базі Простору проводитимуться тренінги та навчання для медичного персоналу, розповів регіональний координатор проєктів у Вінницькій області Йогі Махендра.

"Особливо ця допомога буде корисною для жінок, які пережили військові дії, щоб мати здорову дитину через правильне харчування. До нього можуть звернутися жінки із числа ВПО, вінничанки та ті хто потребує допомоги", — пояснив Йогі Махендра.

Простір працює у будні дні з 8:30 до 16:00.

Проєкт реалізували завдяки Міжнародному Медичному корпусу спільно з Бюро гуманітарної допомоги. "Простори матері та дитини" уже функціонують у Бучі, Ірпіні, Одесі та Стрию.

Читайте також

  • "Дозволяє людям соціалізуватися": "Театр рівності" як засіб арт-терапії для незрячних
  • Школярка з Вінниці стала лауреаткою Міжнародного конкурсу "Зимові зірочки – Winter Stars"
  • У Вінниці у театрі імені Садовського готуються до показу вистави "За дверима" харківського режисера

Вибір редакції

На початок