Засновник Virgin Group Річард Бренсон став амбасадором UNITED24

Засновник Virgin Group Річард Бренсон став амбасадором UNITED24

Зеленський Бренсон
Президент Володимир Зеленський і засновник Virgin Group Річард Бренсон. Фото: пресслужба президента

Засновник компанії Virgin Group та неприбуткового фонду Virgin Unite, британський підприємець Річард Бренсон приєднався до команди амбасадорів фандрейзингової платформи United24. Про це повідомив президент Володимир Зеленський за результатами зустрічі з бізнесменом.

Це вже другий візит Бренсона в Україну з початку повномасштабного вторгнення.

"Я радий, що ви вирішили стати амбасадором United24. Дуже важливо, що до цієї платформи долучаються нові відомі та впливові особистості. Одне з головних завдань – зберігати увагу світу до війни Росії проти України, яка триває вже понад рік. Крім того, є дуже конкретні питання, щодо яких ми можемо працювати разом", — сказав він.

Президент також зазначив, що одним із пріоритетів сьогодні є відбудова нашої країни, її інфраструктури, зокрема освітньої.

За його словами, українські заклади освіти потребують цифровізації та оснащення відповідним обладнанням, забезпечення бомбосховищами. Крім того, одним із головних викликів для України є розмінування територій і їй потрібна допомога, зокрема технологічна.

Бренсон своєю чергою заявив, що для нього велика честь стати амбасадором UNITED24.

"Я з нетерпінням чекаю можливості використати глобальне охоплення та мережі Virgin Unite, щоб допомогти підтримати велику роботу, яку UNITED24 робить для народу України", — зазначив бізнесмен.

Що відомо про перший візит Бренсона в Україну

Річард Бренсон послідовно підтримує Україну з 2014 року, виступає за її суверенітет і територіальну цілісність.

29 червня 2022 року мільярдер Річард Бренсон прибув в Україну і побував у звільненому від російських військових Гостомелі, зокрема на знищеному аеродромі.

Він також зустрівся з українськими політиками, зокрема з президентом Володимиром Зеленським і лідером парламентської фракції "Слуга народу" Давидом Арахамією. Британський підприємець зазначив, що приїхав, аби на власні очі побачити ситуацію в країні, обговорити, як великий міжнародний бізнес може допомогти Україні, та проєкт будівництва нового літака "Мрія".

Вибір редакції

На початок