Виграв достроково: 23-річний лучанин став чемпіоном України з ММА

Виграв достроково: 23-річний лучанин став чемпіоном України з ММА

Виграв достроково: 23-річний лучанин став чемпіоном України з ММА
Лучанин Андрій Протасюк після перемоги на змаганнях у Полтаві, 9 квітня 2023 року. Фото: Facebook/Alexandr Kulakov

Спортсмен із Луцька, 23-річний майстер спорту України Андрій Протасюк здобув першість на Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді та дорослих-2023.

На змаганнях лучанин виступав у ваговій категорії 61,2 кілограма. Як розповів Андрій Протасюк у коментарі Суспільному, у фінальному поєдинку, який відбувся 9 квітня, він вийшов на октагонОктагон (майданчик) розроблений для проведення тренувань і змагань з ММА, боїв без правил та інших видів єдиноборств. із борцем з Харківської області.

"Поєдинки відбуваються за програмою три раунди по три хвилини. Фінальний бій тривав один раунд десь хвилину 40 секунд. Я виграв достроково, використавши задушливий прийом – "трикутник"", – зазначив боєць.

Загалом на Чемпіонаті України у Полтаві команду Волинської області представляли десятеро спортсменів. Перемога у фіналі дає право Андрієві Протасюку представляти Україну на чемпіонатах Світу і Європи з ММА в складі збірної.

Довідково: Андрій Протасюк є тренером і директором у дитячо-юнацькій спортивній школі "Динамо-Прайд". Чемпіон багатьох турнірів та кубків України з рукопашного бою, бойового самбо, змішаних єдиноборств, універсального двобою, греплінгу, вільної боротьби та козацького двобою. Дворазовий чемпіон турніру Maximus fighting championship IV і V, триразовий чемпіон турніру Lubart’s warriors, триразовий чемпіон турніру Pride, чемпіон турніру Svityaz cup.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок