У Черкасах змагались сумські каратисти

У Черкасах змагались сумські каратисти

У Черкасах змагались сумські каратисти
Фото: Анатолій Лозовий

20-й чемпіонат України з фунакоші шотокан карате відбувся вихідними у місті Черкаси. На цих змаганнях каратистам з Сум вдалося вибороти “золоті”, “срібні” та “бронзові” медалі, розповів Суспільному тренер Анатолій Лозовий.

“Підсумок першого змагального дня: чотири “золоті”, дві “срібні” та чотири “бронзові” медалі. Чемпіонами стали Емілія Руденко, Вікторія Мохова, Руслан Артьомов та команда юнаків 9-10 років - Дмітрій Манько, Платон Шовкун та Руслан Артьомов. Двічі другим – у ката та у куміте став Дмітрій Манько. Він же, а також Платон Шовкун, Емілія Руденко. І у командному куміте серед 11-12-річних Казанецев Денис та Богдан Богдан здобули “бронзу”, - зазначив тренер сумських каратистів Анатолій Лозовий.

У Черкасах змагались сумські каратисти
Фото: Анатолій Лозовий

У другий день змагань каратисти Сум вибороли ще три “золоті”, три “срібні” та дві “бронзові” медалі. Дві “золоті" медалі здобув Теодор Клімов. Крім того, Теодор разом з Максимом Недошивкіним та Артемом Шевельовим став першим у командному куміте.

Дві “срібні” медалі додав до скарбнички сумської команди Сергій Івченко, одну - Максим Недошивкін. “Бронзові” здобули Таїсія Фоменко та Дмитро Сапіч.

Підготували спортсменів до змагань Віталій Гутенко та Анатолій Лозовий.

Читайте також

  • Каратисти Сумщини вибороли медалі у Чорноморську.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок