У Сумах завершився чемпіонат України з пляжного волейболу

У Сумах відбувся фінал чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 17-ти років. Участь у фінальних змаганнях взяли 10 пар дівчат і 6 юнаків.

Сумчанки Катерина Удовенко та Єлизавета Тарасенко у підсумку посіли друге місце. Інша сумська пара – Христина Єрмоченко і Таїсія Кальченко стали третіми. Дев’яте місце посіла сумчанка Дар’я Зима та Майя Зима з Києва.

Автор - Олександр Качанов

• На кортах муніципального спортивного клубу "Тенісна академія" 26 червня стартував чемпіонат міста Суми з тенісу.
  • Відкритий турнір з вуличного футболу стартував 25 червня у Сумах.