У чернігівському драмтеатрі готують нову виставу "Чарлі Гордон — ідіот": коли прем'єра

У чернігівському драмтеатрі готують нову виставу "Чарлі Гордон — ідіот": коли прем'єра

У чернігівському драмтеатрі готують нову виставу "Чарлі Гордон — ідіот": коли прем'єра
ФОТО: Суспільне Чернігів

Прем’єрну виставу "Чарлі Гордон — ідіот" готує глядачеві Чернігівський академічний музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка. Це вистава за мотивами оповідання Даніела Кіза "Квіти для Елджернона", яку презентують на експериментальній сцені театру.

"Трагедія людини саме Чарлі Гордона і хотіли зробити акцент саме на ньому, бо вистава розповідає саме його історію. Мені б дуже хотілося, щоб на цю виставу в першу чергу звертали увагу підлітки та їхні батьки. Я не посміла назвати цю виставу для сімейного перегляду, але я дуже раджу приходити до театру сім’ями", — каже режисерка-постановниця Анастасія Кузик.
Анастасія Кузик
Анастасія Кузик. ФОТО: Суспільне Чернігів

Інсценізацію за мотивами цього твору створив батько режисерки-постановниці вистави Сергій Кузик. Історія молодого чоловіка, який погоджується на експеримент з покращення інтелекту.

"Мені пощастило, що в мене талановиті родичі й мій батько Сергій Кузик у 2005 році написав інсценізацію, щоб ставити тут у нашому театрі. На жаль, через ряд причин він її не поставив, але інсценізація залишилася. І оскільки це один з моїх підліткових потрясінь, саме цей твір, і от я на нього звернула увагу. І ми вирішили поставити «Квіти для Елджернона», але вистава буде називатися «Чарлі Гордон – ідіот»", — говорить режисерка.

Глядачі будуть на сцені разом з акторами, а тому кількість місць буде до сотні. Прем’єра вистави у театрі запланована на 13, 14 і 26 квітня.

Читайте також

Історична справедливість: єпископ ПЦУ Антоній про наміри орендувати храми в Чернігові, що в користуванні УПЦ (МП)

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Вибір редакції

На початок