Виплати переселенцям: що робити ВПО, які змінили місце реєстрації через "Дію"

Виплати переселенцям: що робити ВПО, які змінили місце реєстрації через "Дію"

Офiцiйно
Допомога ВПО
. Допомога ВПО на Волині. Фото: Суспільне Луцьк

Внутрішньо переміщеним особам (ВПО), які змінили місце реєстрації через “Дію”, потрібно звернутися до органу соцзахисту для продовження виплат. Про це повідомили в Мінреінтерації.

“До Мінреінтеграції надійшли звернення від внутрішньо переміщених осіб, яким затримуються виплати допомоги на проживання. Йдеться про випадки, коли громадяни змінили місце реєстрації за допомогою порталу “Дія”. Як повідомили у Мінсоцполітики, наразі питання автоматичного перепризначення допомоги на проживання потребує доопрацювання”, — йдеться у повідомленні.

Для вчасного отримання допомоги на проживання ВПО потрібно звернутися до Управління соціального захисту населення за новим місцем фактичного проживання. Органи соцзахисту не повинні вимагати у ВПО оформлення повторної заяви на отримання допомоги. Виплати мають продовжитися на основі вже зареєстрованої заяви за місцем попереднього проживання.

Для цього працівники соцзахисту мають надіслати запит на отримання електронної справи, яка попередньо сформована на підставі зареєстрованої заяви від переселенця.

“Зверніть увагу, що допомога на проживання буде нарахована за всі місяці з моменту зміни фактичного місця проживання ВПО”, — зазначили в Мінреінтеграції.

У Мінсоцполітики запевнили, що питання щодо автоматичного перепризначення допомоги на проживання буде вирішено до кінця квітня.

Читайте також

Британія та Польща побудують в Україні села для переселенців

Виплати переселенцям та тим, хто постраждав від війни: як отримати допомогу від ООН

На початок