На Одещині відкрили новий залізничний прикордонний перехід з Молдовою

На Одещині відкрили новий залізничний прикордонний перехід з Молдовою

На Одещині відкрили новий залізничний прикордонний перехід з Молдовою
Залізничні колії. Ілюстративне фото: Pexels

Вантажі з Одещини до Молдови відтепер зможуть перевозити через новий залізничний перехід "Серпневе-1 — Басарабяска". Завдяки йому збільшаться обсяги перевезень. Про це 4 квітня повідомили в "Укрзалізниці".

Відкритий перехід дозволить пришвидшити та здешевити транспортування вантажів до України з портів Рені, Галац, Джурджулешти й у зворотному напрямку. Окрім цього цим шляхом зможуть додатково перевозити від 4 до 10 млн тонн вантажів на рік. В "Укрзалізниці" додали, що вони вже отримали заяви на перевезення 8 вагонів з будівельними вантажами та 6 вагонів зі шлаками за цим маршрутом.

"Термін доставки експортних вантажів до портів Молдови та Румунії, а також українського Рені, за нашими підрахунками, скоротиться на 4-6 діб. При цьому вартість транспортування експортних вантажів зменшиться на 10-35 доларів на 1 тонні залежно від вантажу та маршруту. А, наприклад, економія при транспортуванні імпортного пального та нафтопродуктів до України з вищезазначених портів становитиме 18-44 доларів на 1 тонні", — зазначив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ "Укрзалізниця" Валерій Ткачов.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок