У Туреччині продовжили термін перебування автомобілів з українською реєстрацією

У Туреччині продовжили термін перебування автомобілів з українською реєстрацією

Прапор Туреччини
Прапор Туреччини. Фото: Getty Images

У Туреччині продовжили термін перебування автомобілів з іноземною українською реєстрацією на території країни до кінця червня. Про це інформує посольство України в Туреччині.

“Раді Вам повідомити, що Туреччина продовжила термін перебування автомобілів з іноземною українською реєстрацією на своїй території до 30 червня 2023 року включно”, — йдеться у повідомленні.

Якщо термін перебування авто закінчується у зв’язку з закінченням посвідки на проживання, слід звернутись до митного органу Туреччини за місцем проживання для заповнення форми та відмітки в системі митних органів, пояснили у посольстві.

Раніше стало відомо, що українці, які перебувають у Туреччині, з 3 березня мають змогу обміняти національне посвідчення водія у Стамбулі.

Що відомо про кількість українських біженців за кордоном

Понад 8,1 мільйона українців загалом стали біженцями з моменту повномасштабного вторгнення Росії, це свідчать дані Агентства ООН у справах біженців станом на 28 березня. В ООН зазначили, що з них близько 5 мільйонів з українських біженців подали заяви на отримання статусу тимчасового резидента в сусідніх західноєвропейських країнах.

У Туреччині, за даними на 26 січня 2023 року, перебуває 95 874 українських біженців.

Читайте також

Обстріл Костянтинівки, сутички в хмельницькому соборі, загибель пропагандиста в РФ. 404 день війни. Онлайн

Українці зможуть обміняти посвідчення водія у Туреччині, Словаччині та Чехії. Як це зробити

Вибір редакції

На початок