В Умані на Черкащині можуть продовжити опалювальний сезон

В Умані на Черкащині можуть продовжити опалювальний сезон

При значному знижені зовнішньої температури комунальники Умані відновлять теплопостачання. Про це заявили в "Уманьтеплокомуненерго".

Перед цим у міськраді, прислухавшись до порад Кабіну, ухвалили рішення завершити опалювальний сезон 31 березня.

Постачання природного газу для теплопостачальних підприємств в опалювальному сезоні 2022-2023 здійснювали на підставі відповідної постанови Кабміну, пояснили у пресслужбі підприємства.

"Підприємствам були доведені фіксовані обсяги та ціна природного газу. Договори з газопостачальною компанією «Нафтогаз Трейдинг» уклали на період з 1 жовтня 2022 року по 31 березня 2023-го. На квітень фіксовані обсяги газу в договорах відсутні. Наразі питання з виділенням цих обсягів на квітень для всіх теплопостачальних підприємств України вирішується на рівні Мінрегіону та НАК «Нафтогаз України» та має вирішитися найближчим часом", — йдеться у повідомленні.

Як тільки обсяги природного газу будуть надані підприємству та при значному знижені зовнішньої температури теплопостачання в Умані відновлять, додали комунальники.

Що відомо

  • Рішення про завершення в Умані опалювального сезону 31 березня 2023 року о 23:59 ухвалили в Уманській міській раді. За інформацією міськради, рішення ухвалили зважаючи на поради Уряду: переважна частина інших міст України опалення також запланували вимкнути.
  • Черкаській міськвиконком ухвалив рішення, що в Черкасах опалювальний сезон триватиме до 1 квітня. Рішення про завершення опалювального сезону ухвалили у відповідь на звернення директора комунального підприємства "Черкаситеплокомуненерго" Павла Карася.
  • Черкаська ТЕЦ готова продовжити опалювальний сезон до підвищення середньодобової температури повітря. Про це повідомили у пресслужбі підприємства. Водночас зауважили, що звернулися з офіційним листом до міської та обласної влади, аби ті виважено підійшли до питання завершення опалювального сезону.
  • За законом, опалювальний сезон завершують, коли добова температура впродовж трьох діб складає не менше 8 градусів тепла.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок