"Золоті-ножиці 2023": у Вінниці пройшов конкурс перукарської майстерності

"Золоті-ножиці 2023": у Вінниці пройшов конкурс перукарської майстерності

"Золоті-ножиці 2023": у Вінниці пройшов конкурс перукарської майстерності
Фото: Суспільне Вінниця

У Вінниці на базі профучилища сфери послуг пройшов конкурс перукарської майстерності "Золоті-ножиці 2023". Цьогоріч тема заходу: "Шлях України". 42 учасники змагалися у категоріях: дизайн нігтів, салонна чоловіча стрижка з укладкою та фантазійна жіноча зачіска.

Серед журі власники салонів краси та барбершопів, технологи й випускники училища. Вони оцінювали загальний зовнішній вигляд моделі: її вбрання, макіяж та волосся. Про це розповідає Юлія Кокошко – майстер виробничого навчання від перукарів.

"У фантазійному манікюрі в нас 15 конкурсантів, в чоловічій стрижці– 9 учасників, у жіночій – 16. В конкурсі беруть участь усі учні, які мають гарні здобутки у виробничому навчанні", – каже Юлія Кокошко.

дашаа
Фото: Суспільне Вінниця

Вперше участь у конкурсі професійної майстерності взяла 17-річна Руслана Мороз майбутній перукар. Дівчина змагалася у категорії салонна чоловіча стрижка з укладкою. Для свого образу обрала "Стиль Козака".

"Зачіска називається "Канадка". Я спочатку стригла його під ножиці, а потім брила знизу. Там йде перехід від 0 до 12. Також я накрутила його на плойку, а потім розправляла волосся і користувалася гель-воском", – розповіла Руслана Мороз.

дашаа
Фото: Суспільне Вінниця

Серед учасниць конкурсу також 16-річна Вікторія Нікандрова, яка обрала категорію фантазійна жіноча зачіска. Свій образ назвала "Незламна Україна". На зачіску та макіяж витратила 4 години. Вбрання й аксесуари підібрала у патріотичному стилі.

"Насамперед ми зробили гофре на все волосся. Потім все залакувала і заплела косички збоку. Зробила високий хвіст і з нього внизу робила кульки. Розділила волосся на три частини і добавляла канекалон. А вже потім заплітала риб'ячий хвостик. Макіяж – це сині тіні, фольга. Малювали стрілки і губи синіми зробили. А сукню просто на прокат взяли. Вона така жовта, як поле", – каже Вікторія Нікандрова.

дашаа
Фото: Суспільне Вінниця

Учасники категорії дизайн нігтів – студенти, які в училищі здобувають спеціальність "Манікюрник". Їм потрібно було завчасно зробити дизайн на тіпсах та оформити його у рамку.

дашаа
Фото: Суспільне Вінниця

Тривав конкурс півдня. До обіду учасники робили зачіски та дизайн нігтів, а вже потім – дефіле та оцінювання журі.

Читайте також

  • "Понад 550 різних робіт": у Вінниці відбулась виставка позашкільних технічних навчальних закладів
  • "Для мене перемога — це повернення Криму та Донецька до України" — історія бійця на псевдо "Вишня"

Вибір редакції

На початок