Чомусь санкції проти Росії значно повільніші, ніж агресія Росії — Зеленський на саміті США

Чомусь санкції проти Росії значно повільніші, ніж агресія Росії — Зеленський на саміті США

Президент Зеленський 29 березня взяв участь у Саміті за демократію
. Президент України Володимир Зеленський 29 березня взяв участь у глобальному Саміті за демократію. Фото: ОПУ

Санкції проти Росії значно повільніші, ніж агресія Росії. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час онлайн-виступу на пленарному засіданні другого Саміту за демократію під головуванням президента США.

Він закликав союзників швидше ухвалювати рішення щодо підтримки України.

"Не варто думати, як зберегти обличчя Путіну, щоб нібито зменшити витрати на боротьбу з ним. Варто думати, як зберегти повагу до демократії в тих країнах, де свобода ще має перемогти. Коли спалахує пожежа, вогнеборці не можуть чекати місяцями, поки їм нададуть пожежні машини, чи погоджуватися, що пожежні рукави мають бути обов’язково для коротких дистанцій. Так само це працює й на війні. Що більше обмежень для тих, хто захищається, то більше втрат і руйнувань, бо полум'я агресії не знає обмежень", — заявив Зеленський.

Він додав, що українські бійці, які відбивають штурми під Бахмутом, не можуть чекати тижнями, перш ніж зробити артилерійський постріл у відповідь на ворожі дії: "Вогонь має бути миттєвим і таким, що знешкоджує загрозу. Такими ж швидкими мають бути й усі наші з вами рішення".

Читайте також

Вибухи в Криму, Гроссі приїхав на ЗАЕС, Зеленський запросив голову Китаю в Україну. 399 день війни. Онлайн

На початок