Зараз маємо найбільше за довгий час єднання демократичних країн — Зеленський

Зараз маємо найбільше за довгий час єднання демократичних країн — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський. Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський 29 березня взяв участь у глобальному Саміті за демократію на запрошення президента США Джо Байдена. Про це Зеленський повідомив у своєму вечірньому зверненні.

За словами Зеленського, це один із найбільш представницьких майданчиків для захисту демократичного устрою.

“Уже другий такий Саміт. Загалом у нас не так і багато у світі настільки представницьких можливостей говорити саме про демократію, про захист свободи в усіх її аспектах. І добре, що зараз маємо таку можливість обʼєднувати зусилля для того, щоб віднайти більше енергії, більше перспектив для демократії”, — сказав Зеленський.

Позиція України, як і завжди, дуже конкретна, максимально практична, розповів президент. І майже в усіх промовах лідерів на Саміті були слова підтримки України та українців.

“Цінності свободи варті найпотужнішого захисту. Зараз завдяки українській сміливості, завдяки лідерству Сполучених Штатів, президента Байдена, завдяки Конгресу Сполучених Штатів та кожного й кожної, хто працює для консолідації світу, ми маємо найбільше за довгий час єднання демократичних країн”, — сказав Зеленський.

Читайте також

Вибухи в Криму, Гроссі приїхав на ЗАЕС, Зеленський запросив голову Китаю в Україну. 399 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок