"Був чесною і прямою людиною": у Черкасах попрощались із загиблим військовослужбовцем

"Був чесною і прямою людиною": у Черкасах попрощались із загиблим військовослужбовцем

"Був чесною і прямою людиною": у Черкасах попрощались із загиблим військовослужбовцем
Фото Юлії Кулагіної, колаж Суспільне

У Черкасах попрощались із загиблим на війні з Росією військовослужбовцем Олександром Довганем. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розповів, що захисник загинув на Донеччині.

Військовослужбовця Олександра Довганя в останню путь провели в Черкасах 29 березня:

Як прокоментував міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, Олександр Довгань жив та навчався у Черкасах:

"Олександр Юрійович народився у Христинівці, навчався у школі №30, потім у Черкаському ПТУ №18 на слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів. Трудову діяльність розпочав на «Укртранс Холод». Особливим захопленням Олександра були танці, а саме – запальне танго".

Черкащанка Вікторія Феофілова була знайома із загиблим:

"Ми познайомились із ним у 2016 році випадково на вуличних танцях — він став моїм партнером на першому в житті уроці танго. Я потім танго, на жаль, не займалася, а от він настільки перейнявся, що став одним із найкращих тангеро в Черкасах і важливою частиною цієї спільноти. Ми з Сашком і надалі спілкувалися, він часом приходив на мої зустрічі #ПОЛІТпроСВІТ, донатив на якісь наші збори, замовляв продукцію нашого магазину. Він був чесною і прямою людиною, воїном ще з 2014 року... тому звісно знов пішов на фронт. І сьогодні (28 березня — ред.) я узнала, що Сашко загинув 24 березня".

Олександр Довгань
Олександр Довгань та Вікторія Феофілова на "вуличних" танцях. Фото Вікторрії Феофілової

Юля Кулагіна пригадала, яким був Олександр:

"Ти мав більш ніж мирні бажання, а пішов воювати. Ти став на захист ще з самого початку. Терпіння і лояльність — твоє друге ім'я. Це ти, перебуваючи в окопах, підтримував мене в тій ситуації з ліфтом, мотивував і наполягав на допомозі. Фактично витягнув з безодні. Це ти терпляче пояснював, як правильно шнурувати берці, коли дуринда з укладкою роздерла ноги в «м'ясо». Це ти "проводив політінформацію" грубіянам, що телефонували з «учебок». Це ти за першим покликом і попри максимальну зайнятість ішов на відкриті уроки, бо діти — це майбутнє. Ти ніколи не просив для себе, тільки для нас. І твоє одвічне «Дякую». Ми мали старими мірятись ковіньками і підстьобувати один одного. Як так, Сань!? Чому?!".

Олександр Довгань
Олександр Довгань та Юлія Кулагіна. Фото Юлії Кулагіної

"Був чесною і прямою людиною": у Черкасах попрощались із загиблим військовослужбовцем
Фото Юлії Кулагіної

Загинув Олександр Довгань 24 березня у населеному пункті Ямпіль на Донеччині. Йому було 39 років.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок