В Індії готелі хочуть переобладнати в центри для хворих на COVID-19. Адміністрація проти

В Індії готелі хочуть переобладнати в центри для хворих на COVID-19. Адміністрація проти

В Індії готелі хочуть переобладнати в центри для хворих на COVID-19. Адміністрація проти Associated Press

У місті Делі 25 готелів класу люкс хочуть переобладнати в центри медичної допомоги хворим на коронавірус COVID-19.

Як повідомляє The Gardian, місцева влада ухвалила таке рішення на тлі зростання кількості хворих, щоб мінімізувати навантаження на систему охорони здоров'я. Тому, цього тижня 25 готелів перепрофілюють в центри невідкладної допомоги для пацієнтів з легкими або помірними симптомами. Кожен готель буде пов'язаний з найближчою лікарнею, яка приймає хворих на коронавірус.

Головний міністр Делі Арвінд Кейрівал передбачив, що столиці потрібно 150 тисяч ліжок до кінця липня, коли, за оцінками місцевих епідеміологів, кількість випадків зросте до півмільйона. Він додав, що якщо в готелях і банкетних залах можна буде використовувати додаткові 15 тисяч ліжок, місто зможе впоратись з епідемією, а лікарі будуть зосереджені на пацієнтах з тяжчими симптомами.

З метою розвантаження медичних працівників, співробітникам готелю проводять навчання з медичної допомоги, оскільки вони також будуть залучені до догляду за хворими. Утім, не всі вони сприйняли новину охоче.

Що кажуть співробітники

"Вони бояться за свою безпеку, за передачу вірусу своїм сім'ям і за те, чи зможуть вони впоратися з жорсткою санітарією і утилізацією біомедичних відходів", - розповів тренер з медичної допомоги Канну Шарма.

Один зі співробітників розповів, що боїться надягати захисний медичний костюм, оскільки він "впевнений, що зробить це неправильно і якимось чином залишу себе відкритим перед вірусом". Інша співробітниця заначила, що вона заздрить персоналу, якому більше ніж 50 років, оскільки їх звільнили від виконання обов'язків. Вона також додала, що це не те, "на що вона розраховувала, коли влаштовувалась до готелю три роки тому".

Дехто вважає, що медичні обов'язки можуть виконувати тільки лікарі і медсестри.

"У мене немає когось з рідних, хто дає мені ліки! Це повинен бути медичний персонал, інакше я не піду ні в який готель, - розповів продавець аптеки Мансі Калре.

Що кажуть готелі

Адміністрація готелю виступила проти такого рішення уряду. Вони зазначили, що пріоритетом залишається безпека співробітників, і ці люди не знають, як поводити себе в умовах пандемії. Там також додали, що ліфти в готелях не відповідають вимогам для перевезення хворих, а системи кондиціонування повітря не адаптовані під умови існування вірусу. Також в готелях немає системи для утилізації біомедичних відходів.

Власники готелів і адміністрація, які вже відчувають величезні збитки, знаходяться в роздумах, особливо тому, що влада не порадилася з ними стосовно рішення перетворити свої об'єкти в лікарні.

Консультант готельного бізнесу Манав Тадані сказав, що жодне інше місто в Індії і жоден уряд у світі не ставив готелям такої умови. Він також додав, що влада не буде компенсувати збитки за утримання пацієнтів.

Що відомо

  • Станом на 23 червня, в Індії підтверджено 440 тисяч хворих на коронавірус. 248 тисяч померло, і 14 011 — одужало.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди